Rochester Red Wings deschid 12 meciuri cu o înfrângere cu 14-1 în fața lui Buffalo

The Red Wings de două săptămâni acasă nu a început cel mai bine marți.

cum pot afla unde este angajat

Bisons au lovit șapte home runuri în drum spre o victorie cu 14-1 în fața Wings în deschiderea seriei de la Frontier Field.

Richard Urena și Kevin Smith au marcat fiecare de două ori pentru Buffalo.

Pornitorul de la Wings, Tyler Eppler, care a aruncat șapte reprize fără scoruri în ultimul său start, a permis 10 puncte, inclusiv șase home run-uri în 4 2/3 reprize.

Singura rundă de la Red Wings a venit în a patra repriză cu un simplu RBI de Jake Noll, care a redus avantajul la 5-1.

se va prelungi moratoriul de evacuare

Zimbrii au răspuns cu cinci în partea de sus a al cincilea pentru a pune jocul deoparte.

Fostul MVP din Seria Mondială, George Springer, a făcut o apariție la dezintoxicare pentru Bisons și a mers cu 0 la 4.

Brandon Snyder – care a început jocul la prima bază pentru Red Wings – a lansat a noua repriză, a doua sa apariție pe movilă în ultima săptămână.

Meciul doi al seriei are loc miercuri seara la 7:05 de la Frontier Field.