Zona Rochester

Rochester Red Wings se îndreaptă cu Syracuse Mets în deschiderea seriei

Rochester Red Wings i-a devansat pe Syracuse Mets, cu 3-2, în deschiderea seriei, marți seara, pe stadionul NBT Bank. Tommy Romero a început pentru Rochester și a aruncat trei inning-uri. Harol González a primit mingea pentru Syracuse și a predat o pereche de alergări în 5 reprize și jumătate. Red Wings au deschis scorul în... Mai mult Rochester Red Wings, marginea Syracuse Mets în deschiderea seriei
Rochester Red Wings supraviețuiește Syracuse Mets într-o afacere cu scoruri mari

Rochester Red Wings i-a supraviețuit pe Syracuse Mets, cu 15-8, miercuri seara pe stadionul NBT Bank. Odată cu victoria, Rochester a luat primele două jocuri din această serie de șase jocuri. Atacul celor de la Red Wings a fost condus de Jake Alu, care a lovit de două ori și a avut cinci RBI. Lucius Fox a jucat, de asemenea, un rol important, deoarece... Mai mult Rochester Red Wings supraviețuiește Syracuse Mets într-o aventură cu scoruri mari
Syracuse Mets derapaj cu victoria asupra Rochester Red Wings în plus

Syracuse Mets a derapat de șase meciuri cu o victorie cu 2-1 asupra Rochester Red Wings în 10 reprize, joi seară, pe stadionul NBT Bank. Syracuse a deschis scorul și a sărit la un avans de 1-0 în partea de jos a celui de-al șaselea cu simplul RBI la centru al lui Jake Mangum. Liderul nu a durat... Mai mult Mets de la Syracuse au derapat cu victoria asupra Rochester Red Wings în plus
Grand Slam al lui Jake Alu ridică Rochester Red Wings pe lângă Lehigh Valley

Grand Slam-ul lui Jake Alu a ridicat Rochester Red Wings pe lângă Lehigh Valley IronPigs în deschiderea seriei de marți seara la Frontier Field. Grand Slam din a treia repriză a lui Alu a încheiat o a treia repriză de cinci runde. A fost al nouălea lui home run din sezon și al cincilea în ultimele șase jocuri. Taylor Gushue a deschis scorul... Mai mult Grand Slam lui Jake Alu ridică Rochester Red Wings pe lângă Lehigh Valley
Rochester Red Wings trece pe lângă Lehigh Valley

Rochester Red Wings a trecut pe lângă Lehigh Valley IronPigs, 10-3, miercuri după-amiază la Frontier Field. Rochester a rămas în urmă cu 3-1 după două reprize, dar a revenit cu șapte puncte fără răspuns pentru a-și asigura a treia victorie consecutivă. Daniel Johnson a condus atacul celor de la Red Wings cu două lovituri și patru RBI, inclusiv al patrulea home run din... Mai mult Rochester Red Wings trec pe lângă Lehigh Valley
Rochester Red Wings se află în fruntea Lehigh Valley pentru a cincea victorie consecutivă

Rochester Red Wings și-a extins seria de victorii la cinci jocuri, cu o victorie cu 5-1 asupra lui Lehigh Valley IronPigs vineri seara la Frontier Field. Stângașul de la Washington Nationals, MacKenzie Gore, a făcut al doilea început de dezintoxicare cu Rochester și a aruncat 2 2/3 de reprize. Tony Romero a urmat ușurat și a permis o alergare peste 5... Mai mult Rochester Red Wings se află în vârful Lehigh Valley pentru a cincea victorie consecutivă
În curs de desfășurare audieri publice privind majorările propuse ale ratelor RG&E și NYSEG

Audierile publice privind majorările propuse ale tarifelor pentru RG&E și NYSEG au început joi, 16 septembrie. Clienții vor trebui să plătească mult mai mult pe facturile lor lunare dacă creșterea tarifului este aprobată de Departamentul de Serviciu Public al Statului New York (DPS). Președintele RG&E și NYSEG declară că sunt necesare majorări ale ratelor pentru a menține infrastructura învechită, pentru a actualiza... Mai mult În curs de desfășurare Audierile publice cu privire la majorările propuse ale ratelor RG&E și NYSEG
Rochester Red Wings scapă de avantajul târziu în înfrângerea în fața Lehigh Valley

Rochester Red Wings a avut o serie de cinci victorii consecutive întreruptă cu o înfrângere cu 4-3 în fața Lehigh Valley IronPigs sâmbătă seara la Frontier Field. Rochester a condus cu 3-1, ajungând în partea de sus a optimilor, când Lehigh Valley a făcut trei runde pentru a prelua conducerea și nu s-a uitat niciodată în urmă, deoarece au rezistat pentru... Mai mult Rochester Red Wings scapă de avantajul târziu în înfrângerea în fața Lehigh Valley
Rochester Red Wings scapă de avantajul târziu în pierderea extra-inning în fața lui Buffalo

Rochester Red Wings și-au deschis ultimul drum al sezonului cu o înfrângere cu 3-2 în fața lui Buffalo Bisons în 10 reprize, marți seara, pe Sahlen Field. Rochester a fost la două out-uri distanță de o victorie când Connor Sadzeck a predat un home run solo în fața lui LJ Talley. După ce jocul a trecut în plus... Mai mult, Rochester Red Wings scapă de avantajul târziu în pierderea extra-inning în fața lui Buffalo
Rochester Red Wings suferă o pierdere în fața lui Buffalo

Rochester Red Wings a suferit o înfrângere cu 10-2 în fața lui Buffalo Bisons, joi seară, pe Sahlen Field. Odată cu înfrângerea, Buffalo a luat două dintre primele trei jocuri din această serie de șase jocuri. Rochester s-a luptat să genereze atacuri, deoarece au avut doar patru lovituri, iar ambele runde au ajuns în partea de sus a celei de-a șasea... Mai mult Rochester Red Wings suferă o pierdere în fața lui Buffalo
Logan Verrett strălucește în rolul Rochester Red Wings chiar și în serialul din Buffalo

Logan Verrett a aruncat șase reprize de minge cu o singură cursă pentru a ajuta Rochester Red Wings la o victorie cu 5-2 asupra lui Buffalo Bisons vineri seara pe Sahlen Field. Odată cu victorie, seria de șase jocuri este chiar la două jocuri fiecare. Rochester a sărit cu un avans de 1-0 devreme în partea de sus a reprizei a doua... Mai multLogan Verrett strălucește în timp ce Rochester Red Wings egalează în serie în Buffalo
Rochester Red Wings se adună târziu pentru a-l învinge pe Buffalo

Rochester Red Wings s-au adunat pentru a-i învinge pe Buffalo Bisons, scor 7-4, sâmbătă după-amiază pe Sahlen Field. Rochester a rămas în urmă cu 4-3 în partea de sus a reprizei a opta, când Nick Banks a fumat un simplu RBi de egalitate. Jack Dunn a urmat imediat asta cu o dublă cu două runde, pentru a le oferi celor de la Red Wings un avans de 6-4. Rochester a virat... Mai multRochester Red Wings se adună târziu pentru a-l învinge pe Buffalo
Amerks cad în fața lui Marlies, 3-1

Americanii de la Rochester au căzut în fața lui Toronto Marlies, cu 3-1, sâmbătă seara la Coca-Cola Coliseum, împărțind setul de două jocuri. Rochester a ajuns la un avantaj de 1-0 în prima perioadă, dar Toronto a marcat trei goluri fără răspuns, toate în a treia perioadă pentru a-și asigura victoria. Lukas Rousek a marcat singurul gol pentru Amerks,... Mai multAmerks cad în fața lui Marlies, 3-1
Amerks revine cu victoria cu 5-1 asupra lui Rocket

Americanii de la Rochester au revenit după înfrângerea de vineri cu o victorie cu 5-1 în fața lui Laval Rocket sâmbătă după-amiază pe Place Bell Arena. Odată cu victoria, Amerks s-a îmbunătățit la 4-3-0 în sezon. Laval a marcat primul gol al jocului la începutul primei reprize, dar Rochester a răspuns cu trei goluri în... Mai multAmerks revin cu victoria cu 5-1 asupra lui Rocket
Amerks cad în mâinile monștrilor în OT, 6-5

Americanii de la Rochester au cedat un avans târziu în perioada a treia și au căzut în fața Cleveland Monsters, scor 6-5, în prelungiri, vineri seara, pe Blue Cross Arena. Odată cu înfrângerea, Amerks a scăzut la 7-4-1-0 în sezon. Rochester conducea cu 5-4, cu puțin peste un minut rămas în regulament, când Cleveland a egalat, trimițând-o... Mai multeAmerks cad în fața Monsters în OT, 6-5
Frontier Field nu mai: soluții inovatoare de procesare a datelor, județul Monroe ajung la un acord de denumire pentru casa Rochester Red Wings

Frontier Field este oficial „Câmp inovator”. Innovative Data Processing Solutions, care este o companie de servicii cloud cu sediul în Henrietta, își va asuma imediat drepturile de denumire. Executivul județului Monroe, Adam Bello, a făcut anunțul împreună cu oficialii Innovative, la o conferință de presă marți. Acordul dintre County și Innovative înseamnă că aceștia își vor asuma... Mai mult Frontier Field nu mai: Innovative Data Processing Solutions, Monroe County ajunge la un acord de denumire pentru casa Rochester Red Wings
Sabres ii rechema pe atacantii Anders Bjork, Riley Sheahan de la Amerks

Buffalo Sabres i-au rechemat pe atacanții Anders Bjork și Riley Sheahan de la Rochester Americans înaintea meciului de marți împotriva Vancouver Canucks de la KeyBank Center. Bjork a strâns șase puncte (trei goluri, trei pase decisive) în 11 meciuri de când a fost repartizat la Rochester pe 18 octombrie. Sheahan a început sezonul în rezervă accidentată și a fost... Citește mai mult »Sabres rechema atacanții Anders Bjork, Riley Sheahan de la Amerks
Amerks doborât de Rocket, 8-1

Americanii de la Rochester au deschis un set de două meciuri cu Laval Rocket vineri seara pe Place Bell Arena și nu a mers bine pentru vizitatori, deoarece au căzut cu 8-1. Odată cu înfrângerea, Amerks a scăzut la 3-3-0 în sezon. Brandon Biro a marcat al doilea gol al sezonului în a doua perioadă,... Mai multAmerks doborât de Rocket, 8-1