Rochester Red Wings a marcat trei în locul nouă în topul Syracuse Mets

Red Wings au marcat trei în repriza a noua pentru a sparge o egalitate de 1-1 și a învins Syracuse Mets, 4-1, sâmbătă seara în Salt City.

Dubla cu unu-out a lui Rafael Bautista a marcat Cody Wilson, care a mers pentru a conduce în repriză, pentru runda câștigătoare. Trei batatori mai târziu, Corban Joseph a livrat două runde de asigurare cu un singur la dreapta.

Joseph a dat Wings (22-30) avantajul de 1-0 în a treia repriză la un zbor de sacrificiu.

Jocul a rămas așa până la un homer al 8-a repriză al lui Drew Jackson care a egalat.

Cody Eppler a început pentru Rochester și a aruncat șase reprize fără scor, permițând doar trei lovituri și două plimbări cu șase lovituri.

Bautista a avut trei lovituri, iar Joseph a bătut în trei pentru a conduce atacul.