Rochester Red Wings se adună pentru a învinge Scranton/Wilkes-Barre, scor 8-7

este kratom vândut în magazine

Red Wings au marcat patru în optimi și trei în al nouălea pentru a asalta din spate și a întrerupt seria lor de 11 înfrângeri consecutive cu o victorie cu 8-7 în fața celor de la Scranton/Wilkes-Barre RailRiders duminică după-amiază.

Străduind 7-1 în repriza a opta, Victor Robles a început revenirea cu un home run solo. Cinci batători mai târziu, Alex Dunlap a lovit un home run cu două ieșiri și trei runde pentru a aduce scorul de 7-5.

Wings au plătit cele trei runde câștigătoare în a noua repriză, fără a beneficia de o lovitură de bază. Relieful de la Scranton, Brooks Kriske, a mers pe primii cinci bateți cu care s-a confruntat în timp ce Wings au egalat.

videoclipurile de pe youtube nu sunt redate în chrome

Fostul Red Wing Nick Goody a preluat conducerea pe movilă și, cu un out și Donovan Casey la bât, a desfundat un teren sălbatic care i-a permis lui Daniel Palka să înscrie cu runda câștigătoare.

Aripile Roșii se întorc la Frontier Field marți seara pentru a deschide o serie împotriva Bisonilor Buffalo.