Syracuse Mets victorii consecutive s-a întrerupt cu înfrângerea cu 3-2 în fața lui Buffalo

Syracuse Mets și-a văzut sfârșitul cu trei victorii consecutive în mâinile lui Buffalo Bisons, după o înfrângere cu 3-2, marți seara, la ARM & HAMMER Park. Bisons joacă în Trenton, NJ, deoarece afiliatul lor din ligii majore, Toronto Blue Jays, face din Sahlen Field din Buffalo casa lor temporară.

Buffalo (13-10) a plecat în partea de jos a reprizei a noua. Cu meciul egal, 2-2, Kevin Smith a condus din cadru cu o dublă care tocmai a rămas la baza a treia în câmpul stâng. Smith a trecut apoi la baza a treia pe un teren lent de Tyler White la a treia. Cullen Large a urmat cu o plimbare, iar Forest Wall a fost plimbat intenționat pentru a încărca bazele. Relieful de la Mets Bradley Roney l-a eliminat pe Riley Adams pe un teren de 3-2. Apoi, Roney s-a confruntat cu un alt număr de 3-2, de data aceasta împotriva lui Logan Warmoth. Acest teren de numărare completă a ratat mare pentru mingea patru, deoarece mersul plin de baze l-a adus acasă pe Smith de pe locul trei pentru victoria lui Buffalo cu 3-2.

Bisons au marcat primul run al jocului în prima repriză cu un simplu Kevin Smith pentru a-i oferi lui Buffalo un avantaj cu 1-0.

cum să renunți la vaccinuri în new yorkjustin-bieber-meet-greet-vip-tickets

Syracuse (8-17) a răspuns în vârful secundei. Khalil Lee a condus cu o dublă la colțul din stânga. Martin Cervenka a urmat cu un simplu pentru a pune alergători la colțuri. După un pop out de Quinn Brodey, Nick Conti a lovit o minge în adâncimea centrului. Colașul central Bisons, Forrest Wall, a făcut o capturare impresionantă, sărind la perete și apoi a aruncat la prima bază pentru a dubla pe Cervenka pentru un joc dublu de la finalul reprizei. În ciuda jocului dublu, Lee a marcat și a marcat pe joc înainte ca out-ul să fie înregistrat la prima bază, ceea ce a condus la prima rundă a jocului pentru Syracuse, înnodând jocul, 1-1.

După ce a petrecut aproape o lună în ligile mari, receptorul Syracuse Patrick Mazeika a profitat la maximum de debutul său în Tripla A în această seară. După o simplă în prima repriză, Mazeika a ajuns în platou în a cincea și a aliniat o dublă RBI în câmpul drept pentru a marca Drew Jackson din secunda și a le oferi Mets primul avans, 2-1. Mazeika a încheiat jocul cu 2 pentru 4 cu acel RBI.

Totuși, Mets nu a avut conducerea mult timp. În al șaselea, fostul remarcabil al lui Astros și Dodgers, Tyler White, a lovit un zbor de sacrificiu în câmpul drept, pentru a-l aduce acasă pe Christian Colon și a egalat, 2-2.

A fost o prezentare impresionantă din partea lui Syracuse, titular Jesús Reyes. Dreaptașul a făcut cel mai bun început de an al său, mergând șase reprize, permițând două runde, dar doar una câștigată, în timp ce a mers trei și a scos șase. A fost primul meci al lui Reyes în acest sezon, care a permis mai puțin de trei runde.

Atacul lui Syracuse a strâns nouă lovituri, dar a blocat opt ​​alergători la bază, inclusiv patru alergători în poziție de punctaj.

când vine testul de stimul 600

Mets vor căuta să revină miercuri în meciul doi dintr-o serie de șase meciuri împotriva lui Bisons. Prima lansare din parcul ARM & HAMMER este la 7:05 p.m.