Raportul nr. 3 din Seneca Falls Little League

Mai jos sunt rezultatele jocurilor de baseball și softball din Seneca Falls Little League pentru săptămâna 7 – 13 mai 2017, după cum au raportat managerii diviziilor majore și minore de baseball și softball. Dacă nu vedeți un joc pe care îl căutați, vă rugăm să îndemnați antrenorul să îl raporteze împreună cu toate jocurile viitoare.

Repere ale echipei câștigătoare:
Morgan Major a lansat cinci reprize puternice, câștigând victoria. A permis o lovitură de către cei șaisprezece bătuți cu care s-a confruntat. Nu a permis alergări și a lovit unsprezece. Morgan a adăugat un dublu care a făcut trei runde. Apărarea a fost excelentă în sprijinul aruncătorului lor. După ce a predat o lovitură, alergătorul a fost aruncat pe secundă printr-o aruncare puternică a receptorului, Blake Petrocci. Petrocci a mers cu 1-3 și a marcat două runde. Damian Crumpler a trecut cu 1-2. Jason Breese a marcat runda finală a jocului.

Alte momente importante ale echipei:
Ethan Hillmire a eliminat șapte batai. Inclusiv, lovirea laterală în prima repriză. Nick Virgo a trecut cu 1-2.

15 Laboratorul stomatologic BonaDent
Lauren McDermott a lansat 4 reprize pentru Bonadent. Grace Lando, Faith Rhinehart, Kelly Kohberger și Lauren McDermott au avut toate hituri. Alex Ferrara a avut un RBI.

cât va fi următorul control de stimulare

DJ Bruni și Will Korzeniewski s-au combinat pentru un no-hitter de peste 6 reprize. Will K. a terminat cu două lovituri, Jordan VanDoren, Bordy Herron și DJ Bruni au avut fiecare câte un hit.

Nolan Sylwka și L.T. Siblosky s-a combinat pentru o performanță grozavă de pitching.

Data jocului: 10.5.2017

Scor:
Garajul 10 Stevens
Vs.
0 Waterloo Yankees

Max Santana a condus lui Stevens cu un joc complet închis și 3 lovituri. Jake Prayne a avut un home run în interiorul parcului, Nick Virgo
și Lucas Stevens a avut jocuri cu mai multe lovituri.

Ayden Linehan a condus Yankees pe movilă. Nathan Hennigan a avut o dublă.

YouTube rulează încet pe Chrome

McDonalds a ieșit joi seară. Au făcut 17 lovituri și au marcat 15 runde. Braeden Cimineri și Alan Plummer au mers ambii cu 3-3 și au marcat trei puncte. Mason Blackburn a mers cu 2-3 marcând o rundă. Isaac Smith a oferit o dublă cu trei runde în al 5-lea.

Matt Bogart a condus Waterloo Container cu o rundă de trei în interiorul parcului în prima repriză. Riley King a mers cu 2-2 înscriind două runde. De asemenea, pentru Waterloo Container au marcat și Nick Burgdorf și Logan Crowl.

Data jocului: 13.05.2017
Ora jocului: 2:00

Scor:
Banca 15 Generații
Vs.
2 Waterloo Crimson Tide
Natalie Petrocci și Hannah Trickler au marcat 3 puncte pentru a conduce Generations Bank la o victorie cu 15-2. De asemenea, Trickler a încheiat două duble. Eden Prayne și Kyah Lajewski au făcut două runde.

3 Container Waterloo

Mica Italia a fost condusă de Ethan King, Griffin Hilimire, Aiden Levis și Alessio Cambareri cu două lovituri la bucată.

Efort mare de către Waterloo Container pentru a-l ține aproape.

Ora jocului: 20:00

Scor:
Vs.
13 Este o alergare minunată 5K

târgul județean seneca 2021 date

Brody Herron a condus atacul cu 3 lovituri, inclusiv 2 triple și a lansat 4 reprize fără scor. DJ Bruni a adăugat 3 hit-uri și Luke Spinner a adăugat 2 hit-uri. Dominick Pistor a marcat de două ori pentru Wonderful Run.

Jake Prayne a lovit o dublă, iar Nick Virgo a adăugat o lovitură pentru Stevens’ Garage.