Rochester Red Wings, măturat de Scranton/Wilkes-Barre RailRiders în dublu header

RailRiders Scranton/Wilkes-Barre au măturat Red Wings în meciul dublu de joi la PNC Field din Moosic, PA.

când este următoarea plată de stimulare

Scranton a câștigat primul meci, cu 5-1, înainte de a lua limita de noapte, 11-3, trimițând Wings la a zecea înfrângere consecutivă.

Aripile Roșii au marcat acum trei sau mai puține puncte în opt jocuri consecutive.

Toate cele patru alergări ale lui Rochester au venit prin home run. Victor Robles a lovit un home run în deschidere, iar Raudy Read a lovit un șut de trei puncte în a treia repriză a jocului doi.

salariul minim american în comparație cu alte țări

Homerul lui Read a redus momentan deficitul la 4-3, dar RailRiders a lovit trei home run-uri în următoarele două reprize pentru a relua controlul jocului.

Scranton a lovit cinci home runs în noaptea de la lansarea Wings.

Asistența medicală va crește în 2022

Luis Reyes a luat pierderea în jocul unu, permițând cinci puncte la șase lovituri în cinci reprize, iar Sterling Sharp a suferit eșecul în jocul doi, obținând șapte puncte (șase câștigate) în trei cadre.

The Wings caută să revină în coloana de victorii vineri seara la Scranton.