Rochester Red Wings nu se încadrează în Worcester

Cade Cavalli a eliminat opt ​​bateri în 4.0 reprize, dar Worcester Red Sox a învins Rochester Red Wings, 4-3, miercuri seara la Polar Park.

Aripile Roșii (47-70-1) au urcat primul pe tablă în repriza a 2-a, după ce Adrian Sanchez a renunțat la pământ și Tres Barrera a urmat cu un zbor de sacrificiu de Raynel Espinal pentru a face 2-0.

Cavalli (1-4) a stabilit WooSox-ul în ordine în primul loc cu o pereche de lovituri înainte de a lucra în jurul unei perechi de single-out în al doilea. Worcester a avut din nou două out-uri și nimeni pe când Jonathan Arauz a aruncat o dublă. Triston Casas, care și-a făcut debutul în Tripla A pentru WooSox, a lucrat din plin după ce a rămas în urmă cu 0-2 și a ridicat un homer de două runde pentru a egala meciul. Franchy Cordero a șters pe următorul teren pentru a-i oferi lui Worcester un avantaj de 3-2. Rehabilitatorul de la Boston Jarren Duran a făcut simplu cu două out-uri în al 4-lea pentru a conduce într-o altă rundă pentru a face 4-2.

Cavalli a permis patru alergări pe șapte lovituri, nicio plimbare și un batator lovit în timp ce a lovit opt ​​în reprize de 4.0. El și-a recâștigat liderul în ligii minore cu 174 de lovituri în acest sezon.

Jecksson Flores a făcut un joc cu o singură rundă în al 6-lea, cu o musca de sacrificiu, dar Wings nu au putut împinge peste runda egală. Rochester a terminat cu 0 pentru 7 cu alergători în poziție de punctaj și a lăsat 10 alergători pe bază.

artificii geneva pe lac 2017

Donovan Casey a mers 2 pentru 4 cu o dublă și a marcat două puncte, în timp ce Jake Noll a mers 2 pentru 5 cu o dublă în înfrângere.

Red Wings și WooSox continuă întinderea finală joi, la 6:35 p.m.