Grand Slam lui Jake Noll ridică Rochester Red Wings peste Buffalo Bisons

Jake Noll i-a lovit pe Red Wings pe lângă Buffalo Bisons, scor 4-2, sâmbătă seara la Frontier Field.

Noll a întors o lansare de 1-2 de la Jacob Waguespack în a treia repriză pentru a explica toate rundele lui Rochester din seara.

Jecksson Flores și Victor Robles au stabilit clasamentul în al treilea cu un singur out consecutiv. După ce Adrian Sanchez a lovit, Daniel Palka a mers pentru a încărca bazele și a pregătit scena pentru Noll.

Jefry Rodriguez (2-0) a câștigat pentru Wings, permițând două alergări la șase lovituri și o plimbare în șase reprize. Jhon Romero, Aaron Barrett și Bryan Bonnell s-au combinat pentru a permite doar o rundă în ultimele trei reprize pentru a păstra a treia victorie consecutivă a Wings-ului.

Rochester și Buffalo își încheie setul de șase meciuri duminică după-amiază, la 1:05.