Bills suferă o pierdere jenantă în fața lui Jaguars, 9-6 (acoperire completă)

def leppard presale code 2017

Pentru a doua săptămână consecutiv, Bills s-a luptat împotriva unei echipe inferioare care a intrat cu o singură victorie.

De data aceasta, Bills nu a reușit să câștige, deoarece au căzut în fața Jacksonville Jaguars cu 9-6.

Linia ofensivă, titularii lipsă Spencer Brown și Jon Feliciano, s-au luptat puternic. Josh Allen a aruncat două interceptări, a fost concediat de patru ori și a pierdut un balon. A terminat 31 pentru 46 cu 264 de yarzi prin trecere.

Bills au reușit să obțină goluri de teren în primele două drive-uri ale jocului, dar au urmat cu trei puncte, două interceptări, un balon și un turnover la coborâri.

Odată cu terminarea primei reprize, Jaguarii conduceau și au ajuns în zona roșie, dar Carlos Hyde a șters mingea. Intrând în al patrulea sfert, jocul a fost la egalitate 6-6.

Punctul culminant al primelor 45 de minute de joc a fost Josh Allen despre ciudateniile lui Josh Allen. La sfârșitul primei reprize, Allen de la Jacksonville l-a demis pe Allen de la Buffalo, singura dată când un jucător a fost demis de un jucător cu propriul său nume.

La sfârșitul celui de-al treilea sfert, Allen l-a interceptat pe Allen pentru prima interceptare în carieră a fundașului.

În al patrulea sfert, nebunia a continuat. La începutul sfertului, Jacksonville a lovit un câmp pentru a lua conducerea cu 9-6. La condusul care a urmat, Allen a șters mingea și a fost recuperată de Allen de la Jacksonville.

Cu o ultimă șansă de a egala sau de a câștiga jocul, Allen a luat un sac pe a treia și șapte la Jacksonville 39 yard-line. Pe al patrulea și lung, Allen nu a găsit un receptor deschis și i-a aruncat o incompletă lui Stefon Diggs.

Devin Singletary a fost cel mai bun alergător al echipei, terminând cu doar 16 yarzi la cinci porturi. Zack Moss a părăsit jocul cu o accidentare la cap. Diggs a fost cel mai bun receptor cu șase capturi pentru 85 de metri, dar a fost invizibil pentru cea mai mare parte a jocului.

Taron Johnson a părăsit jocul și a fost exclus cu o comoție cerebrală.

LINKURI RECAPITULARE JOCULUI:

dr lorenzetti seneca falls ny

JUMĂTATE:

PREvizualizarea jocului:

Bills se pregătesc să-și înfrunte al treilea adversar din AFC South în acest sezon. Buffalo se va îndrepta spre Jacksonville pentru a lupta cu o echipă cu o singură victorie pentru a doua săptămână consecutiv.

Bills se vor confrunta duminică cu cel de-al doilea fundaș începător al sezonului, după ce l-a învins pe sfertbackul începător al lui Houston, Davis Mills, în săptămâna 4. De când a venit la Buffalo, Sean McDermott a fost aproape de perfecționare împotriva fundașilor începători. Bills au jucat împotriva a șase fundași începători din 2017 și au scor 5-1 în acele meciuri.

În acele șase jocuri, quarterbacks începători au aruncat doar patru touchdown-uri de trecere, în timp ce au aruncat 13 interceptări. Ei postează, de asemenea, o medie de 58,7 trecători și au fost concediați de 15 ori. Mills a înregistrat cea mai mică cotă de trecere (23,4), iar Devlin Hodges și Mills au aruncat pentru cele mai multe interceptări (4) împotriva lui Bills.