W-FL MIERCURI: Fetele din Midlakes răstoarnă Geneva; Prattsburgh junior dă foc Napoli pentru 47 de ani

După ce a trecut cu un punct după primul sfert, neînvinsă Midlakes Lady Screaming Eagles a depășit Geneva, cu 13-4 în al doilea sfert, înainte de a-și pecetlui o victorie cu 19 puncte în ultima perioadă pentru a câștiga a opta lor consecutivă, 64-47, miercuri seara în Geneva. Cu prima jumătate a unei săptămâni grele sub control, campionii în apărare ai lui Nate Rich în FL East îl vor găzdui pe Wayne vineri seară.

În meciul de băieți singuri al nopții, Napoli Big Green a renunțat la primul lor joc al sezonului pierzând la Prattsburgh, 78-53. Napoli a fost incendiat de juniorul Prattsburgh, Mason Putnam, care a acumulat 47 de puncte, cel mai mult împotriva lui Big Green de când Robb Delisanti din Honeoye a marcat 45 în 1997.

Rezultatele complete de la toate acțiunile de miercuri seara și programul de joi de mai jos...