Geneva Snow Cats câștigă al șaptelea consecutiv

PEȘTE MUSCĂ (6-10) 4
PISICI DE ZAPADA (14-3) 5

Patrick Blackall (RIT) a mers cu 2 pentru 3, a marcat o rundă și a condus un RBI, în timp ce Snow Cats au câștigat al șaptelea la rând și al nouălea în 10 jocuri. Echipa și-a depășit adversarii cu 38-9 în această perioadă în ultimele șapte ieșiri.

Cel mai mare hit al lui Blackall le-a oferit pisicilor de zăpadă o pernă de două runde, cu un single de două-out în al treilea.

Cats au egalat jocul la doi în partea de jos a secundei pe un teren sălbatic, pasă de minge și un simplu de la Garrett Bell (Ithaca). Mai târziu, a condus pe Gil Merod (Ithaca) pentru a câștiga jocul în a patra.

când vine testul de stimul 600

Rojo Prarie (William Mary) a eșuat pe locul doi după ce a renunțat la o dublă cu două ieșiri în a șaptea. Dreapta și-a completat a treia salvare a sezonului cu al cincilea stopat din joc. Prin 19 1/3 reprize, el a dat 39 de lovituri și are o efectivă de 0,72.

Lachlan Charles (Universitatea Cornell) și David Bermudez (Universitatea Rider) au primit amândoi o lovitură de bază pentru Cats. Mark Trotta (William Mary), James Cronin (Sf. Lawrence) și Merod au marcat fiecare câte o rundă.

videoclipurile canalelor meteo nu vor fi redate

Relieverul Buzz Shirley (Ithaca) a câștigat victoria după ce a aruncat trei reprize cu două run-uri renunțate la trei lovituri și patru lovituri.

În vârful celui de-al cincilea, Jesus Baez a triplat în Jarod Signorelli (Elmira) pentru a reduce scorul la 5-3. Dylan Mackenzie (SUNY Cortland) a urmat cu o rundă suplimentară introdusă. Ambii au terminat cu un RBI și au marcat.

Nate Sanderson (Hilbert) a condus Fish cu două lovituri și un RBI. Trevor Robinson (Tompkins Cortland CC), Zach Harter (Finger Lakes CC) și Ryan Demitrovic (Alfred State) au strâns fiecare câte o lovitură.

Starterul peștelui Demitrovic a fost blocat cu pierderea, în ciuda faptului că a renunțat la zero puncte câștigate (5 puncte). Dreapta de 5 picioare 10 a aruncat patru reprize, a renunțat la patru lovituri și a lovit trei. Tyrone Woods a permis o lovitură și a lovit trei în două reprize de relief.