Crunch-ul lui Marlies, 2-1

După ce a renunțat la primul gol, Syracuse Crunch a trecut de Toronto Marlies pentru a câștiga cu 2-1 în această seară la Coca-Cola Coliseum.

Gemel Smith și Taylor Raddysh au înregistrat un gol și o asistență pentru a ajuta la ridicarea Crunch-ului la 29-23-4-5 în sezon și 3-1-0-0 în seria de șase meciuri împotriva lui Marlies.

care este salariul minim în nyc

Portarul Spencer Martin a întors 31 din 32 de lovituri în plasă pentru Crunch. Joseph Woll a oprit 27 din 29 între țevi pentru Marlies. Syracuse nu a reușit să-și transforme singura ocazie de joc de putere, dar a trecut perfect cu 7 pentru 7 la lovitura de pedeapsă.

YouTube nu se va încărca pe Chrome

Marlies au deschis scorul la 13 minute din prima repriză. Teemu Kivihalme a luat pucul la punct, a tăiat aripa dreaptă și a umplut pucul pe lângă Martin. Asistentele au fost lui Timothy Liljegren și Matt Lorito.