Brandon Snyder și Ben Braymer au condus Rochester Red Wings în fața Scranton/Wilkes-Barre

Brandon Snyder a lovit două home run-uri, iar Ben Braymer a tras 5.0 reprize fără scoruri, în timp ce Rochester a învins Scranton/Wilkes-Barre cu 9-0 joi seară la PNC Field.

Aripile Roșii (28-39) au marcat patru puncte la patru lovituri în prima repriză, după ce a fost fără lovituri aseară. Adrián Sanchez a făcut simplu pentru a conduce jocul, a avansat la baza a doua pe un teren sălbatic și a treia la un teren înainte ca Jake Noll să-l introducă cu un simplu RBI. Daniel Palka a făcut simplu înainte ca Snyder să facă un homer de trei runde la stânga-centru.

Rochester și-a sporit avantajul când Alex Dunlap a introdus-o pe Blake Swihart cu un simplu în al 4-lea pentru a face 5-0. Snyder a lovit al 5-lea din homers pentru a extinde avantajul la 7-0.

știrile irs azi verificarea stimulului

Noll și Palka au adăugat simplu RBI în a șasea repriză pentru a face 9-0.

Braymer a permis plimbări cu două ieşiri în prima şi a doua repriză şi o dublă cu unu-out în a 4-a repriză, dar asta a fost tot. El a lovit cinci pentru a câștiga a doua victorie a sezonului, ambele împotriva lui Scranton/Wilkes-Barre.

Nick Wells, Javy Guerra, Aaron Barrett și Gabe Klobosits s-au combinat pentru a arunca 1,0 repriză fiecare, fără scoruri.

câte grame de kratom ar trebui să iau

Rochester continuă seria de șase meciuri vineri seara, la 7:05 p.m. în Moosic, PA. Aripile Roșii se întorc acasă pentru un meci de 12 meciuri, începând cu Lehigh Valley, marți, 27 iulie, la 19:05.