Syracuse Mets cad în fața Worcester Red Sox, 5-4

Home run-ul a noua repriză a lui Connor Wong le-a oferit Worcester Red Sox (65-49) o victorie în revenire cu 5-4 în fața Syracuse Mets (44-68) marți seara în deschiderea seriei de pe stadionul NBT Bank.

Wong a intrat pe platou în partea de sus a reprizei a noua cu două out-uri și nimeni în joc, batând împotriva lui Franklyn Kilome, de la Syracuse. Tânărul de 25 de ani a avut deja un home run în ziua respectivă și, în acest meci, și-a anihilat al doilea, o explozie solo care a lovit tabla de marcaj în stânga-centru. Acesta a fost swing-ul câștigător al meciului, deoarece Eduard Bazardo a aruncat o noua fără scor pentru a-și pecetlui prima victorie în Tripla A și a 17-a victorie a echipei de drum în 20 de jocuri.

Syracuse vs Wake Forest fotbal

Worcester a început să înscrie doi batai în joc - după ce Chad De La Guerra a făcut o dublă în prima repriză, Wong l-a adus acasă cu un simplu într-o seară în care Wong a scos în cele din urmă trei RBI.

Mets au răspuns cu trei runde consecutive, două în a treia și încă una în a patra. În al treilea rând, starterul Raynel Espinal a permis o triplă lui Mark Payton, iar un batator mai târziu, Payton a venit acasă cu un sac-fly la centru de Wilfredo Tovar. După o dublă, fostul Red Sox Jose Peraza a rupt o dublă la stânga, marcând unul. O repriză mai târziu, Chance Sisco a triplat și a marcat la un simplu David Thompson, punând Syracuse în avantaj cu 3-1.

ce se întâmplă când un câine mușcă un om

Dar WooSox, care a revenit pentru a deschide seria de săptămâna trecută împotriva Lehigh Valley, a făcut-o din nou în primul joc al săptămânii pe stadionul NBT Bank. Jeter Downs a lovit un home run care a alunecat peste peretele din stânga centrului în al cincilea, iar o repriză mai târziu, Johan Mieses a zdrobit un drive țipător deasupra peretelui stânga al terenului pentru a egala jocul.

Home run-ul lui Downs a fost al 12-lea și primul din 17 august, în timp ce Mieses a livrat al patrulea în ultimele 20 de jocuri.

Mark Payton a făcut 4-3 Syracuse la un home run solo în a șaptea repriză, ultima rundă a zilei permisă de Espinal. mâna dreaptă a împins până la 6.1 reprize, permițând patru alergări pe un record de opt lovituri cu cinci lovituri.

coafuri scurte decolorate pentru bărbați 2015

În jos, intrând pe al optulea, Wong a ajuns la placa care conducea împotriva lui Tom Hackimer. Wong a lucrat cu 2-1 și apoi a rupt o minge adânc în cealaltă direcție, lovind bara de deasupra peretelui stâng al terenului pentru un home run de egalitate. O repriză mai târziu, el a făcut primul său joc triplu-A cu mai multe gaze cu câștigătorul jocului.

WooSox continuă seria de șase meciuri miercuri, la 6:35 p.m. împotriva lui Syracuse Mets pe stadionul NBT Bank. Kutter Crawford de la Worcester (2-4, 5.24) este programat să îl înfrunte pe Zack Godley (6-6, 3.92).