RAPORT SECȚIONAL DE SÂMBĂTĂ: Băieții din estul FL, fetele din județul Wayne predomină sâmbăta

Sâmbătă a fost o listă completă de jocuri de baschet pentru băieți și fete de la Secțiunea V pentru liceu.



Vezi mai jos toate scorurile de aseară, parantezele actualizate și următoarea listă de jocuri...



TABLA SECȚIONALĂ BĂIEȚI 2/29:

1 IRONDEQUOIT 64
8 CHURCHVILLE-CHILI 62
A1 BĂIEȚI

4 PITTSFORD MENDON 73
5 BROCKPORT 45
A1 BĂIEȚI



2 ACADEMIA DE LEADERSHIP 67
7 SPENCERPORT 62
A1 BĂIEȚI
PLOM – Maurice McKinney 22, 7 ast; Kennyh Hardeman 16, 10 reb; Shamir McCullough 15, 7 ast
SPEN - Mike Contestabile 20; Patrick Uebelacker 13; Gino Pellett 11

3 EASTRIDGE 63
6 GRECIA ATHENA 56
A1 BĂIEȚI
EAS – Tony Arnold 23, 11 reb; Jalen Rose Hannah 17

1 EST HIGH 67
9 WILSON-MAGNET 41
A2 BĂIEȚI

4 ȘCOALA DE ARTE 47
5 PITTSFORD SUTHERLAND 50
A2 BĂIEȚI

2 NORTHSTAR CRISTIAN 65
7 NU DOUGLASS 69
A2 BĂIEȚI
NOR – Turner Harris 21; Ryan Garwood 18 ani
NE-D - Adonis Flagler 25; Lamar Lovelace 25

3 WAYNE 75
6 HONEOYE FALLS-LIMA 65
A2 BĂIEȚI
WAY – Nate McKenna 26; Mason Blakenberg 25; Tyler Reynolds 16
HF-L: Patrick Lustyk 23; Josh Vogt 15; Nolan Smith 15

1 GENEVA 61
8 PALMYRA-MACEDON 56
B1 BĂIEȚI

4 GRECIA ODYSEEA 50
6 HORNELL 53
B1 BĂIEȚI

2 BATAVIA 58
7 NEWARK 63
B1 BĂIEȚI
BAT – Cam White 17; Zach Gilebarto 16; Alex Hale 14; Stone Silverling 9
NOU – Josh Green 16; Devin Agosto 14; Carcasa lamei 14; Cazul Dustin 12

3 WATERLOO 73
11 GRECIA OLYMPIA 48
B1 BĂIEȚI

1 AVON 79
9 ATTICA 39
B2 BĂIEȚI

4 PENN YAN 57
5 BAIE-HAVERLING 54
B2 BĂIEȚI

2 LEROY 78
7 WAYLAND-COHOCTON 81
B2 BĂIEȚI

3 WELLSVILLE 66
6 ACADEMIA MYNDERSE 39
B2 BĂIEȚI

1 ELBA 83
9 DESTINUL 62
D2 BĂIEȚI

4 BRADFORD 77
5 HOUGHTON 43
D2 BĂIEȚI

2 ȘTII 49
7 ROMULUS 61
D2 BĂIEȚI

3 PRATTSBURGH 88
6 ACADEMIA CHESTERTON 61
D2 BĂIEȚI

4 LETCHWORTH 56
5 GENEZEU 71
C2 BĂIEȚI

2 PERRY 59
7 CUBA-RUSHFORD 45
C2 BĂIEȚI

SLATUL BĂIEȚILOR DE LUNI:

5 GENEZEU
1 LYONS
C2 BĂIEȚI 18:30

4 LYNDONVILLE
1 CALEDONIA-MUMFORD
C3 BĂIEȚI 18:30

3 OAKFIELD-ALABAMA
2 YORK
C3 BĂIEȚI 20:15

6 ALEXANDRU
2 PERRY
C2 BĂIEȚI 20:15

4 BYRON-BERGEN
1 JACHETA ROSIE
C1 BĂIEȚI 18:30

3 CÂȘTIGĂ
2 MARCUS WHITMAN
C1 BĂIEȚI 20:15

5 HONEOYE
1 AVOCA
D1 BĂIEȚI 18:30

3 BATAVIA NOTRE-DAME
2 GENEZEA
D1 BĂIEȚI 20:15


TABLA SECTIONALA FETE 2/29:

1 IRONDEQUOIT 54
8 CHURCHVILLE-CHILI 45
O FETE

4 CANANDAIGUA 56
5 BROCKPORT 46
O FETE

2 PITTSFORD MENDON 81
7 HONEOYE FALLS-LIMA 43
O FETE

3 ACCHINAS 35
6 EST HIGH 44
O FETE

1 PEMBROKE 47
8 VARSOVIA 28
C1 FETE

lumea conform cartii garp

4 JACHETA ROSIE 44
5 MARCUS WHITMAN 35
C1 FETE
RJ – Lillian Penird 17; Ashley Reed 10; Olivia Hotchkiss 8

2 BYRON-BERGEN 62
7 EAST ROCHESTER 49
C1 FETE

3 CANISTEO-GREENWOOD 41
11 LETCHWORTH 47
C1 FETE

1 LYON 41
8 PERRY 39
C2 FETE
LYO – Caiden Crego 11; Jenna Stone 9; Caitlyn McDonald 9; Jayla Bell 7
PER – Bailey Fisher 12; McKenna Kelly 12; Leyah Dauber 7

4 WEATLAND-CHILI 45
6 CLYDE-SAVANNAH 58
C2 FETE
WHE - Jenna LaMere 18; Lindsey Clar 15
CLY – Jaida Larsen 21; Tayler Sharp 14; Kylie Paylor 9; Aslyn Rattray 9

2 KESHEQUA 55
9 DUNDEE 40
C2 FETE
KES – Paige Burley 15; Emily Weaver 11; Faith Wood 10; Paige McKerrow 10

3 RED CREEK 60
6 OAKFIELD-ALABAMA 56
C2 FETE
ROȘU – Isabella Wilbur 26; Riley Shaffer 9; Jenny Easling 8; Mackenzie Ferguson 7
STEJAR – Brianna Smith 21; Kelsey Schlagenhauf 15; Brooke Reding 9; MaKena Reding 9

1 FILLMORE 59
9 JASPER-TROUPSBURG 37
D1 FETE

4 HAMMONDSPORT 47
5 BATAVIA-NOTRE DAME 60
D1 FETE
HAM – Hannah Hoerter 16; Jillian Underhill 10; Destinul Hammond 9

2 PRATTSBURGH-AVOCA 34
7 PAVILIONUL 61
D1 FETE

3 C.G. FINNEY 43
6 ARKPORT-CANASERAGA 54
D1 FETE

SLATUL FETELOR DE LUNI:

3 EPISCOPI-KEARNEY
7 VICTOR
AA FETE 18:00

4 MILA
1 PENFIELD
AA FETE 19:45

3 LIVONIA
2 DANSVILLE
B1 FETE 18:00

6 ANDOVER
7 WHITESVILLE
D2 FETE 18:00

4 PAL-MAC
1 CU APĂ
B1 FETE 19:45

4 HINSDALE
1 ELBA
D2 FETE 19:45



MAI MULTE SECȚIONALE MEDIA DE SÂMBĂ:

Recomandat