Seria fără victorii de la Rochester Red Wings a lovit nouă cu o înfrângere cu 4-1 în fața Scranton/Wilkes-Barre

Seria fără victorii Red Wings a lovit nouă meciuri marți după o înfrângere cu 4-1 în fața Scranton/WB RailRiders în deschiderea seriei de la Moosic, PA.

Donny Sands și Chris Gittens au lovit fiecare homer de două runde pentru RailRiders – care au intrat în noapte cu nouă înfrângeri consecutive.

puteți prelungi prestațiile de șomaj în ny

Singura rundă pentru Red Wings a venit cu o dublă de două-out Mike Ford în repriza a opta.

Ford și Jake Noll au avut fiecare câte două lovituri.

YouTube nu se va juca în chrome

Wings au marcat trei puncte sau mai puține în fiecare dintre ultimele șase jocuri.

Jefry Rodriguez a făcut startul pentru Wings și a fost foarte bun, permițând doar două lovituri și două plimbări în patru reprize fără scor.

Raudy Read, în primul său joc înapoi cu Wings, din mai, a mers 1 pentru 4 cu o dublă.

Meciul doi al seriei este miercuri seara.